0 (216) 212 08 18

Kategoriler
Fiyat Aralığı

Bayram Çikolatası

Bayram Çikolatası kampanyalarımızdan yararlanmak isteyeceğiniz, fırsatlarla dolu bir kategori. Bayrama özel fiyatlar ve lezzetli çikolatalar ile ürün çeşitliliğine yeni bir soluk getiren sunumlarımız, sevdiklerinize sıcak bir bayram günü yaşatacak.

25 ürün listeleniyor.

Bayram deyince akla çikolata, çikolata deyince de akla bayram gelir aslında. Bayram günlerinde dilerseniz sevdiklerinize ikram edebileceğiniz, dilerseniz bayram ziyaretlerinizde yanınızda götürebileceğiniz,  dilerseniz de yakınlarınıza gönderebileceğiniz bayram çikolataları Ceviz Ağacı tarafından sizlerle buluşturuluyor.

En kaliteli malzemelerle ve %100 doğal kakao ile üretilmiş olan bayram çikolataları bu bayramda da sevdiklerinizin ağzını tatlandırmayı, sohbetleri neşelendirmeyi bekliyor. Bakır, siyah, altın, beyaz gibi farklı renklerde kutularda hazırlanmış olan bayram çikolatası çeşitleri tek katlı, iki katlı, üç katlı kutulardan ya da gondol şeklinde hazırlanmış aranjmanlardan oluşuyor. 

Siz de bu bayram sevdiklerinize bayram çikolatası alarak damaklarında hiç unutamayacakları bir tat bırakmak istemez misiniz? Eğer yanıtınız evet ise, dilediğiniz zaman bayram çikolatası siparişi vermek ve bayram çikolatası fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.