0 (216) 212 08 18

Kategoriler
Fiyat Aralığı

Söz Nişan Çikolataları

Söz Nişan Çikolataları çeşitleri, fiyatları ve tasarımları ile Söz Çikolatası ve Nişan Çikolatası olarak her iki geceniz içinde uygun. Kız İsteme Çikolatası olarak da sunulabilir. Özel bir ürün hazırlatmak isterseniz online sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

34 ürün listeleniyor.

Söz ve nişan günlerinin olmazsa olmazları arasında söz nişan çikolataları yer alır. Sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız bu özel günde bütün sevdiklerinize ikram edeceğiniz ve günün sembolü niteliğini taşıyan söz nişan çikolatası modelleri arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. El yapımı olan söz nişan çikolataları modellerini dilerseniz söz ve nişan gecelerinde dilerseniz de kız isteme merasiminde sunabilirsiniz.

Ceviz Ağacı tarafından, hayatlarını birleştirmek için ilk adımı atanlara özel olarak tasarlanmış olan söz nişan çikolatası çeşitleri herkesin beğenisini topluyor. Çiçeklerden ilham alınarak hazırlanmış olan söz ve nişan çikolatası çeşitleri zengin görünümleri ile dikkat çekiyor. Sadece göze değil, damağa da hitap eden söz nişan çikolatası çeşitleri %100 doğal kakaodan üretiliyor.

Özel günlerinizde yanınızda olan Cevizagaci.com aracılığı ile söz nişan çikolatası fiyatları hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz modelin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.