Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Söz Nişan Çikolataları

İsterseniz kendi tepsinizle konseptinizi oluşturabilirsiniz.

Modellerimizi görmek için mağazamıza bekliyoruz.


Adres : Koşuyolu Mahallesi, Muhittin Üstündağ Cd. No:85, 34718 Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0216 212 08 18

Toplam 74 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Söz ve Nişan Çikolataları

Sonunda beklediğiniz gün geldi çattı; sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştirme yolunda ciddi adımlar atıyorsunuz. Evliliği ne kadar önemsediğinizi simgeleyen söz çikolatası bu yolda büyük bir rol oynuyor. Kız isteme sırasında tatlı yiyip tatlı konuşmak için lezzetli bir söz çikolatası  size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken şeyler; gelin adayının hoşlanacağı türden bir süslemeye sahip söz ve nişan çikolatası hazırlatmak, leziz çikolatayı hep birlikte tadarken hoş sohbetler etmek ve geceyi mutlulukla bitirmek!

Söz ve Nişan Çikolatası Modelleri Nelerdir?

Ceviz Ağacı’nda söz çikolatası ve nişan çikolatası modelleri çiçeklerden ilham alınarak tasarlanıyor ve çiçeği burnunda çiftlerin mutlu günlerinde heyecanlarına ortak oluyor. Söz ve nişan çikolatasında birçok farklı model bulunuyor. İsteğe bağlı olarak gondol çikolata tepsisi gibi gösterişli çikolatalardan tercih edebileceğiniz gibi isterseniz de daha sade nişan çikolata tepsisi modellerini tercih ederek bu özel günü kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Söz ve Nişan Çikolatası Fiyatları Neye Göre Değişir?

Nişan çikolataları ve söz çikolataları modelleri için oldukça yüksek fiyatlardan söz edilse de Ceviz Ağacı’nda ürünlerin kalitesi kadar uygun fiyatlar da dikkat çekiyor. Söz çikolatası fiyatlarında aşırıya kaçmayan Ceviz Ağacı’nın söz ve nişan çikolataları, kişi sayısına ve nişan tepsisi tasarımına göre fiyatlarda değişiklik gösteriyor.

Söz ve Nişan Çikolatası Nereden Alınır?

Söz ve nişan çikolatası için adres belli; Ceviz Ağacı! Ceviz Ağacı’nın %100 doğal kakaodan hazırlanan nişan çikolatası ve söz çikolatası modelleri, kız isteme merasiminde işleri sizin için kolaylaştırıyor. Çikolata siparişleri 2 gün içerisinde Ceviz Ağacı’nın ekibi tarafından titizlik ile hazırlanarak, taze ve leziz bir şekilde sizlere ulaştırılıyor.

Yazılı Söz ve Nişan Çikolatası Nedir?

Verilmek istenen mesajı açıkça belli etmek, direkt lafa girmek istiyorsanız yazılı söz ve nişan çikolatası tam size göre. Amacınız çikolatayı özel bir hale getirmek ise üzerine yazı yazdırmak yerine çikolatanın dış ambalajını farklılaştırabilirsiniz. Ceviz Ağacı’nda her söz çikolatası modelinde farklı çikolata dış ambalajı bulunuyor. Mevcuttakiler yerine dış tasarımını kendiniz de oluşturabilir, nişan tepsinizi ve nişan çikolatanızı daha da özel bir hale getirebilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!