Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Düğün Pastası

En büyük heyecanınızı yaşayacağınız bugün de Düğün Pastası anın en zarif temalarından birini oluşturmalı diyorsanız eğer ürününüzü seçebilirsiniz.

Toplam 18 üründen 1 - 18 gösteriliyor.

Hayatınızın en özel gününde her şeyin mükemmel olmasını istiyorsanız, en muhteşem düğün pastası modelleri sizleri bekliyor. Gelinlikten damatlığa, mekândan dekorasyona kadar her şeyle uyum sağlaması gereken düğün pastası ile düğün geceniz bir masala dönüşebilir. 
 
Aylardır hazırlandığınız düğününüzün en güzel anlarından biri olan müzik eşliğinde düğün pastası kesim anı, sizin için unutulmaz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Herkesin hafızasında yer edinecek şahane düğün pastası çeşitleri Ceviz Ağacı tarafından sizlere sunuluyor. Dilerseniz tek katlı, dilerseniz çok katlı düğün pastaları arasından tarzınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Papatyaların, güllerin, bahar dallarının kullanıldığı düğün pastası çeşitleri arasından dilerseniz klasik olanlarını dilerseniz de özel tasarımla hazırlanmış olanları seçebilirsiniz. 

Düğün gününüzde kendi masalınızı yaratmak istiyorsanız, düğün pastası modelleri arasından bir seçim yapabilir ya da kendi istediğiniz özel bir modeli sipariş verebilirsiniz. Düğün pastası fiyatları ve çok daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.Ayrıca bir diğer popüler olan düğün doğum günü pastası kategorisine göz atmanızı ısrarla öneririz.

Kampanyalardan haber ol!