0 (216) 212 08 18

Kategoriler
Fiyat Aralığı

Düğün Pastası

Düğün Pastası modelleri, uygun fiyatları ile en mutlu gününüze konuk oluyor. Müzik çalarken keseceğiniz Düğün Pastaları hayal ettiğiniz de, sizleri özel hissettirecek süslemeleri ve yazılarını, sizler için düşünebilir veya hayallerinizi yansıtabiliriz.

26 ürün listeleniyor.

Hayatınızın en özel gününde her şeyin mükemmel olmasını istiyorsanız, en muhteşem düğün pastası modelleri sizleri bekliyor. Gelinlikten damatlığa, mekândan dekorasyona kadar her şeyle uyum sağlaması gereken düğün pastası ile düğün geceniz bir masala dönüşebilir.  

Aylardır hazırlandığınız düğününüzün en güzel anlarından biri olan müzik eşliğinde düğün pastası kesim anı, sizin için unutulmaz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Herkesin hafızasında yer edinecek şahane düğün pastaları çeşitleri Ceviz Ağacı tarafından sizlere sunuluyor. Dilerseniz tek katlı, dilerseniz çok katlı düğün pastaları arasından tarzınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Papatyaların, güllerin, bahar dallarının kullanıldığı düğün pastası çeşitleri arasından dilerseniz klasik olanlarını dilerseniz de özel tasarımla hazırlanmış olanları seçebilirsiniz. 

Düğün gününüzde kendi masalınızı yaratmak istiyorsanız, düğün pastası modelleri arasından bir seçim yapabilir ya da kendi istediğiniz özel bir modeli sipariş verebilirsiniz. Düğün pastası fiyatları ve çok daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.