0 (216) 212 08 18

Kategoriler
Fiyat Aralığı

Bebek Çikolatası

Dünyaca ünlü tasarımcılarımızın ellerinden çıkan Bebek Çikolataları çeşitlerimizi, kız bebek çikolatası ve erkek bebek çikolatası adı altında iki başlıkta listeledik. Tasarımların çikolata ambalajları yanı sıra fiyatları da ilginizi çekecek.

73 ürün listeleniyor.

Yeni doğan bebekler için mükemmel bir kutlama şekli olan bebek çikolataları Ceviz Ağacı farkıyla sizlere sunuluyor. Dilerseniz sevdiklerinizin bebeklerinin doğumu için hediye edebileceğiniz, dilerseniz hastane doğum ikramlarında ya da baby shower günlerinde kullanabileceğiniz bebek çikolatası çeşitleri herkesin yüzünü güldürüyor.

Minik kızlar için pembenin her tonu kullanılarak hazırlanmış olan kız bebek çikolatası modelleri Mickey Mouse, ayıcık, bebek gibi figürlerle süslenirken erkekler için hazırlanmış olan erkek bebek çikolatası çeşitleri mavi bebekler ve ayıcıklar tarafından süsleniyor. Dilerseniz klasik bir kutu içerisinde bebek çikolatası siparişi verebileceğiniz dilerseniz de özel konseptlerle hazırlanmış bebek çikolatası modellerinden sipariş verebilirsiniz.

Yeni doğan bir nefesi kutlayacağınız bebek çikolatası çeşitlerine ve bebek çikolatası fiyatları ile ilgili bilgilere ve çok daha fazlasına Cevizagaci.com aracılığı ile ulaşabilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.