SEPETE GİT

Bebek Çikolatası

1 - 88 /88 ürün listeleniyor.
Yeni doğan bebeğinizin misafirleri için doğum çikolatası ile lezzetli bir kutlama haline gelecek çeşitleri Ceviz Ağacı farkıyla sizlere sunuluyor. Dilerseniz sevdiklerinizin bebeklerinin doğumu için hediye edebileceğiniz, dilerseniz hastane doğum ikramlarında ya da baby shower günlerinde kullanabileceğiniz bebek çikolatası çeşitleri herkesin yüzünü güldürüyor. 
Dilerseniz isme özel hazırlanan bebek çikolatası çeşitlerinden dilediğinizi tasarımı bulmanız çok kolay.
Minik kızlar için pembenin her tonu kullanılarak hazırlanmış olan kız bebek çikolatası modelleri Mickey Mouse, ayıcık, bebek gibi figürlerle süslenirken erkekler için hazırlanmış olan erkek bebek çikolatası çeşitleri mavi bebekler ve ayıcıklar tarafından süsleniyor. Dilerseniz klasik bir kutu içerisinde bebek çikolatası siparişi verebileceğiniz dilerseniz de özel konseptlerle hazırlanmış bebek çikolatası modellerinden sipariş verebilirsiniz. Birbirinden şık ve lezzetli hazırlanmış bebek çikolatası çeşitleri ile misafirleriniz unutulmaz anlar yaşayacak.
Bebek çikolatası çeşitlerine ve bebek çikolatası fiyatları ile ilgili bilgilere ve çok daha fazlasına Cevizagaci.com aracılığı ile ulaşabilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.