Kategoriler
Fiyat Aralığı
Yeni doğan bebeğinizin misafirleri için doğum çikolatası ile mükemmel bir kutlama şekli olan bebek çikolataları Ceviz Ağacı farkıyla sizlere sunuluyor. Dilerseniz sevdiklerinizin bebeklerinin doğumu için hediye edebileceğiniz, dilerseniz hastane doğum ikramlarında ya da baby shower günlerinde kullanabileceğiniz bebek çikolatası çeşitleri herkesin yüzünü güldürüyor. dilerseniz isimli bebek çikolatası hazırlatabilirsiniz.
Minik kızlar için pembenin her tonu kullanılarak hazırlanmış olan kız bebek çikolatası modelleri Mickey Mouse, ayıcık, bebek gibi figürlerle süslenirken erkekler için hazırlanmış olan erkek bebek çikolatası çeşitleri mavi bebekler ve ayıcıklar tarafından süsleniyor. Dilerseniz klasik bir kutu içerisinde bebek çikolatası siparişi verebileceğiniz dilerseniz de özel konseptlerle hazırlanmış bebek çikolatası modellerinden sipariş verebilirsiniz. Birbirinden şık bebek çikolatası sepetleri ile misafirlerinizin damaklarını tatlanacak.
Yeni doğan bir nefesi kutlayacağınız bebek çikolatası çeşitlerine ve bebek çikolatası fiyatları ile ilgili bilgilere ve çok daha fazlasına Cevizagaci.com aracılığı ile ulaşabilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.Sevgililer gününün yaklaşması ile birlikte bir diğer popüler olan sevgili pastaları kategorisine göz atmanızı ısrarla öneririz.