Kategoriler
Fiyat Aralığı

Erkek Bebek Çikolatası

Erkek Bebek Çikolatası modellerimiz yeni doğan bebeğinize veya doğum yapmış dostlarınıza, yakınlarınıza cazip fiyatlarla servis edeceğiniz Bebek Çikolataları. Erkek Bebek Çikolatalarımızı İstanbul içine, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerimize ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.

31 ürün listeleniyor.

Bebeğinizin doğumunda hastane ikramlarında, baby shower partilerinde sunabileceğiniz ya da sevdiklerinizin bebeklerinin dünyaya gelişlerini kutlarken hediye edeceğiniz bebek çikolataları herkesin beğenisini topluyor. Ceviz Ağacı tarafından özel olarak üretilmiş olan bebek çikolatası çeşitleri, hem anne adaylarını hem de anneleri çok mutlu ediyor. 

Yeni doğmuş olan bebeğiniz için ikram edebileceğiniz ya da yakınlarınızın doğumları için hediye olarak seçeceğiniz bebek çikolataları kızlar ve erkekler için farklı seçeneklerde sunuluyor. Pembenin en güzel tonlarından ilham alan kız bebek çikolatası modellerinin yanı sıra maviş erkek bebek çikolatası modelleri farklı konseptlerde sunuluyor. Ayıcıklar, vagonlar, çizgi film karakterleri, futbol sahaları, bisikletler ve çok daha fazlası erkek bebek çikolatası modellerinde şekilleniyor.

%100 doğal kakao ile üretilmiş olan bebek çikolatası siparişi vermek ve bebek çikolatası fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, iletişime geçebilir, sevdiklerinize unutulmaz hediyeler alabilirsiniz.