Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Kız Çocuk Pastaları

Toplam 168 üründen 1 - 50 gösteriliyor.

Kız Çocukları için Pastalar

Prensesinizin doğum günü geldi çattı, büyük partiye hazır mısınız? Kızınızı mutlu etmek için yapacaklar çok basit; ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak! Doğum günü partisinde renkli, şekerli, çizgi film karakterli, prensesli veya istediğiniz şekildeki kız çocuk pastaları Ceviz Ağacı’nda uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor. 

Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Kız çocuğu doğum günü pasta modellerine göz atarsanız Ceviz Ağacı ekibinin butik pasta işine ne kadar önem verdiğini görebilirsiniz. Kız çocuk pastalarında çocuğunuzun gününü güzelleştirmek için hazırlanan pastalar istediğiniz içerikte hazırlanıyor. Pastalar şeker hamuru ile süslenebiliyor, kızınızın fotoğrafının yer aldığı resimli pastalar yapılabiliyor veya çocuğunuzun istediği figürler ile dizayn edilebiliyorsunuz.

Kızım için Özel Pasta Yaptırabilir miyim?

Ceviz Ağacı’nın kız çocuk pastaları arasından kendinize uygun bir pasta seçemezseniz veya biricik kızınız için özel bir pasta yaptırmak isterseniz Ceviz Ağacı bu konuda da yardımcı oluyor. Kızınızın istediği şekilde hazırlanacak olan butik pasta, istediği pasta içeriği ile birlikte hazırlanarak taze bir şekilde size ulaştırılıyor. 

Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Çocuğunuzun doğum günü pastası, diş buğdayı pastası, okula başlayanlar için kutlama pastası; kısaca Ceviz Ağacı’nda her türlü kutlama için pasta bulunmaktadır. Erkek çocuk pastaları kategorisinde olduğu gibi, kız çocuğu doğum günü pasta modelleri de farklılık göstermektedir. Kızınızın hoşuna gidebilecek Elsalı pasta, prensesli pasta, Powerpuff Girls'lü pasta, deniz kızlı pasta ve daha nice pasta çeşitleri sizin seçmenizi bekliyor. 

Nasıl Resimli Doğum Günü Pastası Yaptırabilirim?

Resimli pastalar çocuk doğum günü partilerinde fazla tercih edilen pasta modellerinden biridir. Kızınızın sizinle veya arkadaşları ile çekilmiş bir fotoğrafını pasta üzerinde görmek için resimli pasta modelini seçebilirsiniz. 

Kız Çocukları için Doğum Günü Pastasının Üzerine Yazılacak Örnek Yazılar

  • İyi ki Doğdun Prensesimiz

  • Yeni Yaşında Her Zamanki Gibi Güzel Ol

  • İyi ki Doğdun Neşe Kaynağımız

  • Ececik 4 yaşında

Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Online pasta siparişi yapmak için Ceviz Ağacı’nın sitesine girmek yeterli. Birbirinden leziz pastalara göz atmak için doğum günü pastası kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Farklılık gösteren kız çocuğu doğum günü pasta modelleri arasından seçeceğiniz pastanın siparişini birkaç tık ve dakika sonrasında kolaylıkla verebilirsiniz. 


Kampanyalardan haber ol!