Kategoriler
Fiyat Aralığı

Kız Çocuk Pastaları

Kız çocuk Doğum Günü Pastaları çeşitleri hem çok eğlenceli, hemde minik yavrularınıza öğretici ürünlerle dolu. Doğum Günü Pastası fiyatı ve sunumu ile özel olsun istiyorsanız, hayalinizde farklı bir tasarım var ise online sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

190 ürün listeleniyor.

Kız çocukları oldukça gelişmiş olan hayal güçleriyle kendilerine her zaman renkli bir dünya yaratır. Zaten rengarenk dünyalara sahip olan kız çocuklarına, özel günlerinde kız çocuk pastaları almaya ne dersiniz? Birçok farklı figürden oluşan kız çocuk pasta çeşitleri ile minikleri mutlu edebilirsiniz. 

Karlar Ülkesi, Pet-Rescue Stars, Scooby ve Cadı, Harry Potter, Minik Balerin, Şirinler, Twitty, Ay Perisi, Barbie, Harikalar Diyarı, Uyuyan Güzel, Kırmızı Başlıklı Kız, Pamuk Prenses gibi en güzel masalların ve çizgi filmlerin karakterleri kız çocuk pasta modelleri ile yeniden hayat buluyor.

Miniklerin bu çok sevdiği kahramanları yakından görmesine olanak sağlayan en güzel kız çocuk pastası modelleri ile siz de onlara unutamayacakları bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken pasta sayfalarımız aracılığı ile siparişinizi vermek. Kız çocuk pasta fiyatları ve çok daha fazlası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.