0 (216) 212 08 18

Kategoriler
Fiyat Aralığı

Limited Edition

İçerisinden birbirinden farklı çeşitlerle Söz Nişan Çikolatası ve Bebek Çikolatası ürünlerini bulabileceğiniz, kişiye özel tasarımlarla dolu bir kategori. Fiyatları ve yaratıcılığı ile çok konuşulacak modeller.

97 ürün listeleniyor.

Özel günlerinizi özel üretim çikolatalar ile taçlandırmaya ne dersiniz? Özel günler için ideal bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkan butik üretim çikolatalar ile etrafınızdaki herkesi sevindirmeniz mümkün. Cevizağacı.com tarafından hazırlanan Limited Edition çikolatalar ile siz de sevdiklerinize özel sürprizler hazırlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. 

Özel üretim çikolatası olarak sunulan çikolata modelleri birçok farklı konseptten oluşuyor. Yeni doğan bebekler için şahane bir ikram hediyesi olacak olan erkek bebek çikolatası ile kız bebek çikolatası hastane odalarının ve baby shower etkinliklerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Söz ve nişan gibi özel günlerde ikram edebileceğiniz ya da kız isteme merasiminde sunabileceğiniz söz ve nişan çikolatası modelleri ise âşıkların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Siz de özel üretim çikolata çeşitleri özel günleri güzelleştirmek istiyorsanız, Limited Edition serisine göz atabilir, dilediğiniz çikolatayı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.