SEPETE GİT

Özel günlerinizi özel üretim el yapımı çikolata ile taçlandırmaya ne dersiniz? Özel günler için ideal bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkan butik üretim çikolatalar ile etrafınızdaki herkesi sevindirmeniz mümkün. Cevizağacı.com tarafından hazırlanan Limited Edition çikolatalar ile siz de sevdiklerinize özel sürprizler hazırlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. 


Özel çikolata siparişi için sunulan çikolata modelleri birçok farklı konseptten oluşuyor. Yeni doğan bebekler için şahane bir ikram hediyesi olacak olan erkek bebek çikolatası ile kız bebek çikolatası hastane odalarının ve baby shower etkinliklerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Söz ve nişan gibi özel günlerde ikram edebileceğiniz ya da kız isteme merasiminde sunabileceğiniz söz nişan çikolatası modelleri ise âşıkların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.


Siz de özel üretim çikolata çeşitleri özel günleri güzelleştirmek istiyorsanız, Limited Edition serisine göz atabilir, dilediğiniz çikolatayı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.