SEPETE GİT

Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları

1 - 193 /193 ürün listeleniyor.

Gençlerin doğum günleri de en az bebeklerin ve çocuklarınkiler kadar özeldir. Genç doğum günlerinde genç nesil pastaları ile onlara unutulmaz bir doğum günü hediyesi vermek istemez misiniz? Hayatlarının en güzel dönemlerini yaşayan gençler, birbirinden farklı tasarımlara sahip olan Özel Tasarım Doğum Günü Pasta Modelleri ile çok özel bir gün geçirecekler. 

En lezzetli, en şık, en gösterişli Özel Tasarım Doğum Günü Pastası çeşitleri burada! Gençlerin hayat tarzlarından ilham alınarak tasarlanmış olan Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları ile gençlerin yüzünde kahkahaların belirmesine sebep olabilirsiniz. Mickey Mouse, Küçük Prens, Eeyore, Star Wars, Batman gibi unutulmaz karakterlerin yer aldığı genç nesil pasta modelleri haricinde sabah keyfi, New York, aşk mevsimi, kırmızı araba, fast food, beş çayı, eğlence zamanı, roka balık, makyaj çantası gibi farklı temalı genç nesil pastaları herkesin ilgisini çekecek. 

Sevdiklerinizi genç nesil pastaları ile mutlu etmek istiyorsanız, Ceviz Ağacı kalitesiyle hazırlanmış olan Doğum Günü Pastası çeşitleri arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.