SEPETE GİT

Pasta Siparişi

1 - 300/508 ürün listeleniyor.
Online Pasta Siparişi

Artık işlerimizin çoğunu internetten halleder olduk, pasta siparişini bile! Doğum günü partilerini renklendirecek butik pastaları satın almak için bir yere gitmeniz, sıra beklemeniz ve saatlerinizi harcamanıza gerek yok; Ceviz Ağacı’nın internet sitesinde yer alan leziz pastalarının arasından seçeceğiniz pasta modeli ve pastanın içeriği tam olarak istediğiniz gibi hazırlanıyor ve doğum günü partinizde size eşlik etmek üzere yola çıkıyor. Üstelik bunların hepsi birkaç tık ile halloluyor!

Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Ceviz Ağacı doğum günü gibi özel bir günün önemini anlıyor ve pastalara da bu önemi yansıtıyor. Şeker hamuru ile özenle hazırlanan butik pastalar, %100 kakao ile tatlandırılarak lezzet konusunda ulaşabilecekleri en üst seviyeye ulaşıyor. Pasta siparişlerine göre özel olarak hazırlanan pastalar, tazeliğini de koruyarak doğum günü partisine yetiştiriliyor.

Özel Pasta Yaptırabilir miyim?

Doğum günü partisinde yer alacak pastalarda daha özellikli bir şey istiyorsanız Ceviz Ağacı bu konuda da size yardımcı oluyor. İstediğiniz pasta ister büyük pasta, ister figürlü, ister yazılı olsun Ceviz Ağacı’nın tecrübeli ekibi tarafından hazırlanıyor ve yaş pasta siparişiniz tamamlanarak size ulaştırılıyor.

Pasta Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Pasta fiyatları seçeceğiniz pastanın boyutuna ve işçiliğine göre değişiklik gösteriyor. Sevimli figürlerin olduğu bir pasta siparişi daha yüksek fiyatlarda olabilirken dümdüz iki katlı bir figürlü şık pasta daha uygun fiyatlarda olabiliyor. Şeker hamurlu pasta fiyatları hakkında daha fazla fikir alabilmek için Ceviz Ağacı’nın doğum günü pastalarına göz atabilirsiniz.

Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Ceviz Ağacı’nda her yaşa ve her konsepte uygun pasta modeli bulmak mümkün. Doğum günleri için pasta seçerken en çok yetişkinler için pasta modelleri, erkek çocuklar için pasta modelleri ve kız çocuklar için pasta modelleri kategorilerinden seçim yapılmakta. Aynı zamanda Ceviz Ağacı’nda bu kategorilerin dışında 11 pasta kategorisi ve yüzlerce pasta modeli de bulunmakta. Pastanızın boyutu ve çeşidini seçmek tamamen sizin elinizde!

İstanbul İçi Pasta Siparişi Verebilir Miyim?

Yaş pasta siparişini verdikten sonra pasta siparişi İstanbul’un neresinde olursanız olun size güvenle ve tazelikle ulaştırılıyor. Yapmanız gereken tek şey, teslimat tarihinden 2 gün önce pasta siparişini oluşturarak Ceviz Ağacı ekibinin pastanızı özenle hazırlamasını beklemek.

İstanbul Dışı Pasta Siparişi Verebilir Miyim?

Ceviz Ağacı’nın henüz İstanbul dışındaki şehirler için pasta gönderme hizmeti bulunmamakta. Ancak yolunuz düşerse, İstanbul’dan pastanızı kendiniz de teslim alabilirsiniz.