SEPETE GİT
Kategoriler
Fiyat Aralığı

Pasta Siparişi

Türkiye’nin en lezzetli çikolata ve pastalarını üreten Pasta Siparişi sitesi olarak, kutlamalarınıza eşlik eden pastalarımızla en özel anlarınızı, unutulmaz mutlu hatıralara dönüştürürüz. Birbirinden yaratıcı, eğlenceli ve usta bir işçilikle hazırlanan pastalarımızın güzelliği, size ve sevdiklerinize gösterdiğimiz özeni yansıtır.

Kendi imalatımız olan pastalarımız, benzersiz güzellikleri kadar kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde, lezzetleri ve sağlıklı olmalarıyla da bilinirler. İhtiyacınız olan pasta ister sizi anlatan bir doğum günü pastası isterseniz en heyecanlı gününüzde tüm davetlileri hayran bırakacak söz nişan pastası ya da ailenizin yeni üyesine tatlı bir merhaba demek için bebek pastası olsun; sizin için en iyisini yapabileceğimizden eminiz. 14 farklı kategorideki yüzlerce farklı pasta arasından istediğiniz özellikleri bularak seçim yapabilir ve pasta siparişinizi kolayca verebilirsiniz. 

Sadece İstanbul için teslimat yapan pasta dükkanımız, siparişinizden itibaren pastanızın teslimatına kadar tüm detaylarla sizin için ilgilenir. Sizin pastanızı seçmeniz ve teslimat tarihinden en az 2 gün önceden pasta siparişini oluşturmanız yeterlidir. Lezzet garantili pastanız istediğiniz tarihte adresinize teslim edilir. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz ödeme yöntemleriyle siparişinizi tamamlayabilir ya da dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

1 - 300/500 ürün listeleniyor.