Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Resimli Pastalar

Toplam 4 üründen 1 - 4 gösteriliyor.

Resimli Pasta Modelleri

Bir doğum günü daha geldi çattı; bu doğum günü partinizde klasik pasta modellerinden sıkıldıysanız resimli pasta modellerine göz atmaya ne dersiniz? Resimli pastalarda dilediğiniz resmin baskısını yaptırarak doğum günü partinizi özelleştirebilirsiniz. Ceviz Ağacı yalnızca normal pasta modellerinde değil, resimli pasta modellerinde de kaliteyi koruyor ve özel gününüze yakışır bir pasta sunuyor.

Resimli Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Resimli pasta modelleri hazırlanırken pastanın üzerine basılmasını istediğiniz resim şeker hamuruna bastırılıyor. Bastırılan şeker hamuru hazırlanan pasta tabanının üzerine yerleştiriliyor. Yerleştirilen şeker hamuru pürüzsüzleştirilerek pasta ile bütünleşiyor ve özel gününüzü güzelleştiriyor.

Özel Resimli Pasta Yaptırabilir miyim?

Baskılı pasta yaptırırken isterseniz çizgi film karakterlerinin, filmlerin veya ünlülerin fotoğraflarını bastırabileceğiniz gibi aynı zamanda pastanızı daha da özelleştirerek kendi fotoğrafınızı veya sevdiklerinizin fotoğrafını pastanın üzerine bastırabilirsiniz. Bu sayede fotoğraflı pastanız size özel bir şekilde hazırlanmış olur.

Resimli Pasta Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Normal doğum günü pastası modellerinde olduğu gibi resimli yaş pastalarda da fiyatlardaki değişiklikler pastanın kişi sayısına göre farklılık gösteriyor. 

Resimli Pasta Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Resimli pasta modelleri ister yetişkinler için isterseniz de çocuklar için hazırlanıyor. Doğum günü için resimli pasta yaptıracak bile olsanız erkek çocuklar için pasta modelleri ve kız çocuklar için pasta modelleri kategorilerine bakarak fikir edinebilirsiniz. Resimli pastaları kendiniz veya çocuğunuz için yaptırabileceğiniz gibi romantik bir sürpriz yapmak istediğiniz eşiniz için de yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda resimli yaş pastası modellerinde dış tasarımda da pasta olarak telefon görünümünü tercih ederek pastaya farklı bir hava katabilirsiniz. Pastaların birçok çeşidi bulunduğu gibi boyut konusunda da farklılıklar söz konusu. Partinize katılacak kişi sayısına göre pastanızın boyutuna karar verebilirsiniz.

Resim Baskılı Pasta Sağlığa Zararlı Mıdır?

Resimler pastanın üzerine şeker hamuru ile bastırılarak %100 doğal kakao ile hazırlanan pastaya yerleştiriliyor. Yani, normal bir doğum günü pastası ne kadar zararlı olabilirse resimli doğum günü pastası modelleri de o kadar zararlı; yok denecek kadar!

Pasta Siparişi Nasıl Verebilirim?

Online pasta siparişi vermek diğer online alışveriş işlemleri kadar kolay! İşe Ceviz Ağacı’nın birbirinden kaliteli ve leziz doğum günü pastaları arasından bir pasta seçmek ile başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz butik pastayı satın alma işlemine geçtiğinizde ise Ceviz Ağacı’na adresinizi, kart ve kişisel bilgilerinizin bir kısmını vermeniz yeterli oluyor. Yapılacak son iş olarak leziz resimli yaş pastanızın size ulaşmasını beklemek oluyor.


Kampanyalardan haber ol!