SEPETE GİT

Resimli Pastalar

Sadece size özel bir pasta olsun istemez misiniz? Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, ailenize, eşinize ya da çocuğunuza resimli pastalar ile çok özel bir gün yaşatabilirsiniz. Resim baskılı pastalar sayesinde değerli anlarınızı sadece size ait kılabilirsiniz.

Sevdiklerinizin tek ya da sizinle birlikte çekilmiş olan fotoğraflarını resimli pasta çeşitleri üzerine bastırabilirsiniz. Pasta üzerine yerleştirilecek olan fotoğrafı illa arşivinizden almanıza gerek yok, doğum günü sahibi kişinin sevdiği herhangi bir şeyin de fotoğrafını resimli pastalar üzerine bastırabilirsiniz. Sadece şık görünümü ile değil, lezzetiyle de herkesi kendine hayran bırakacak olan resim baskılı pastalar arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. 

Siz de sevdiğiniz insanların özel günlerini resimli pastalar ile kutlamak, onlara unutamayacakları bir sürpriz yapmak istiyorsanız, pasta üzerine koyulmasını istediğiniz fotoğrafı yollamanız yeterli. Resimli pasta fiyatları ve çok daha fazlası için sağ üst köşedeki numaradan da iletişime geçebilirsiniz.
1 - 15 /15 ürün listeleniyor.