Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Sevgiliye Çikolata

Sevgiliye Çikolata diye düşündüğünüzde hep şaşırtıcı ve etkileyici ürün çeşitliliğine ihtiyaç duyarsınız. Bizler de birbirinden renkli ve sevginizi yansıtacak Sevgililer Günü Hediyesi ürünlerini uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunduk.

Toplam 5 üründen 1 - 5 gösteriliyor.

Sevgililer gününde sevgilinize en az onun kadar tatlı olan bir sevgililer günü hediyesi almaya ne dersiniz? Sevgililer günü hediyeleri arasında her zaman ayrı bir yere sahip olan özel hazırlanmış kalpli çikolata, sevgiliye çikolata sepetleri ile çok şık bir hediye verebilirsiniz. 
Şık bir vazoda, inci ayakkabıda, bir ayıcığın kucağında, kalpli bir kutuda, cam kürede ya da şık bir çiçek çikolata ile sevgiliye çikolata hediyesi alma fikrine ne dersiniz? En lezzetli çikolatalar ile hazırlanmış olan sevgiliye çikolata kutusu çeşitleri sevgilinizin yüzünde gülücüklerin belirmesine sebep olacak! %100 kakao kullanılarak yapılan el yapımı sevgiliye çikolata çeşitleri, şıklığı ve tasarımları ile sevgilinizin gönlünü fethetmeye hazır.Siz de sevgilinize bu özel günde ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız, sevgiliye çikolata çeşitlerine göz atarak sizin için en doğru hediyeye karar verebilirsiniz. Sevgiliye çikolata fiyatları hakkında bütün bilgilere iletişime geçerek ulaşabilir, dilediğiniz modeli kolaylıkla Cevizagaci.com aracılığı ile sipariş edebilirsiniz.Bir diğer popüler olan söz nişan çikolatalarına göz atmanızı ısrarla öneririz.

Kampanyalardan haber ol!