#EvdeKal - Anadolu Yakası her yere aynı gün teslimat!

Tekli Bebek Çikolatası

Bebek Çikolatası ambalajlarında birbirinden sevimli ve yaratıcı figürler bulunduran Tekli Bebek Çikolatası çeşitlerini adet olarak sizler seçebilirsiniz. İstediğiniz figürü dilediğiniz süsleme ile değiştirebilir, özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Toplam 0 üründen 1 - 0 gösteriliyor.

Listelenecek ürün yok

Bebeklerin doğumu, hastane ziyaretleri ya da baby shower günleri için özel olarak hazırlanmış olan bebek çikolatası modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. En güzel renklerin işlenmiş olduğu tekli bebek çikolataları ile sevdiklerinizin yüzünü güldürebilir, bebeklerin doğumunu harika Bebek Çikolataları ile kutlayabilirsiniz. 
Erkek bebekler ve kız bebekler için farklı konseptlerde hazırlanmış olan tekli bebek çikolatası çeşitleri arasından isteğinize göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Tavşan, ördek, Mickey, panda, köpek, kelebek, yıldız, fil, tavşan, çiçek, kalp, uğur böceği, taç, leylek, ayıcık, dümen, pırlanta, biberon, nazar boncuğu motifli tekli bebek çikolatası sepetleri ile bu özel günü anlamlı kılabilirsiniz. 
Tamamen el yapımı olan ve %100 doğal kakao ile üretilen tekli bebek çikolataları arasından istediklerinizi sipariş vermek ve tekli bebek çikolatası fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!