#EvdeKal - Anadolu Yakası her yere aynı gün teslimat!

Yılbaşı Menüleri

Toplam 0 üründen 1 - 0 gösteriliyor.

Listelenecek ürün yok

Yılın son günü, yeni gelen yıldan beklentilerin, umutların yeşerdiği o muhteşem geceye, bizler de muhteşem ürünler hazırlayarak eşlik etmek istedik.

Yılbaşı Menüleri sayfamızda birbirinden lezzetli yılbaşı hindisi, yılbaşı mezesi ve sizler için özel olarak hazırladığımız yılbaşı menülerini inceleyebilirsiniz. Sağlıklı, aynı gün üretim mezelerimiz, hindimiz ve hindili yılbaşı paketlerimiz ile sizlere ziyafet şöleni yaşatacağız.

Özel sosu ile fırında aynı gün pişirdiğimiz yılbaşı hindisin de her yıl lezzet olarak sizleri mutlu ederken, yeni umutların yeşerdiği yılbaşı gecenize lezzet ve ihtişam katıyor. Sevdiklerinizle, dostlarınızla veya aileniz ile kutladığınız yeni yıl gecesinde, bizler de sofralarınızda olmak mutluluk duyuyoruz. Kişi sayısına göre hazırladığımız Hindili meze paketlerimiz ile yılbaşı menüleri standardını bozuyor lezzette çığır açıyoruz. 

Ayrıca ister şirket çalışanlarınıza isteseniz de eşiniz, arkadaşlarınız, aileniz veya dostlarınız için hazırladığımız Yılbaşı Hediyeleri kategorimize mutlaka göz atmalısınız. Birbirinden şık Yılbaşı Çikolatası ve Yılbaşı Sepetleri ile sevdiklerinizle paylaşacağınız yeni yıl heyecanınıza eşlik ediyoruz. 

Kampanyalardan haber ol!