SEPETE GİT
Kategoriler
Fiyat Aralığı

1 Yaş Pastaları

Hayatınızın en önemli kişisinin yani bebeğinizin doğduğu günün üzerinden 1 sene geçtiyse 1 yaş pasta çeşitleri arasından bir seçim yaparak bu özel günü kutlama zamanı gelmiş demektir. Miniğinizin hayatınıza kattıkları ve etrafınızdaki sevdiklerinize bu süre boyunca yanınızda oldukları için bir teşekkür niteliği taşıyan 1 yaş pastaları çeşitliliği ile sizleri bekliyor. 

Ayıcıkların, bebek figürlerinin, sevimli hayvan dostların, çizgi film karakterlerinin, hayali kahramanların ve tabi ki 1 rakamının işlendiği 1 yaş pastası modelleri renkleri ve neşeli görünümleri ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Hem sizin hem de minikler ileride unutulmaz anılar arasına girecek olan üç boyutlu 1 yaş pasta çeşitleri sadece görünümü ile değil, %100 kakao kullanılan eşsiz lezzetiyle de dikkat çekiyor. 

Siz de hayatınızdaki en değerli varlığın birinci yaş doğum gününü birbirinden farklı 1 yaş pasta modelleri ile kutlamak istiyorsanız, 1 yaş pastaları ve fiyatları ile ilgili bütün bilgeler için iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer popüler kategori olan doğum günü pastası çeşitlerine de göz atmanızı ısrarla öneririz.
1 - 22 /22 ürün listeleniyor.