Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Sevgiliye Doğum Günü Pastası

Sevgili Pastaları ürünlerimizin modelleri ve fiyatları sizlerin istekleri doğrultusunda Doğum Günü Pastası listelerimizde kendilerine yer buldu. Heyecanınızı paylaştığımız pastalarımıza dilediğiniz yazıları ve rakamları yazdırabilirsiniz.

Toplam 18 üründen 1 - 18 gösteriliyor.

Sevgiliye Doğum Günü Pastası

Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için yapmanız gereken aslında çok basit; beklenmeyen bir anda, doğum gününü güzel bir kutlamaya çevirerek eşinize kendini özel hissettirmek! Kutlamaların vazgeçilmezi şık bir tasarıma sahip sevgiliye pastayı seçmek bu işte önemli bir rol oynuyor. Sevgiliye seçtiğiniz doğum günü pastasının yanı sıra bulunduğunuz ortamı mum ve çiçeklerle süsleyebilir, kutlamayı daha da özelleştirebilirsiniz. Özel olarak hazırlanacak bir pasta kulağa uğraş gerektiren bir iş gibi gelebilir ancak artık cevizagaci.com sayesinde işler daha kolay gerçekleşiyor, Sevgilinize pasta modelleri bakarken tüm işleriniz bir tık ile halloluyor! o zaman özel tasarım pastalar için tık tık!

Sevgiliye Hazırlanan Pastalar Nasıl Hazırlanıyor?

Her pasta elbette ki büyük bir sevgi ile hazırlanıyor ancak sevgiliye hazırlanan doğum günü pastalarının yapımı şüphesiz çok daha sevgi dolu ve bir başka keyifli. Eşe pasta modeli seçerken karar vermeniz gereken bir şey var: tadı damağınızda kalan, uzun yıllar sonra da bile ‘Ne lezzetli pastaydı ama!’ diyeceğiniz türden bir pasta mı arıyorsunuz, yoksa yemeye kıyılamayacak kadar güzel görünümlü bir pasta mı? Ceviz Ağacı, birbirinden çok ayrıymış gibi görünen bu iki seçeneği tüm pasta modellerinde bir araya getirerek, sevgiliye pasta sürprizini tam olarak yapmanızı sağlıyor ve işinizi şansa bırakmıyor!

Pastaların Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Doğum günü kutlamaları için hazırlanan pastalar genellikle yüksek fiyatlar ve düşük kalite ile sürpriz sahibini zor duruma sokar. Ancak Ceviz Ağacı’nın doğum günü pastaları bu konudaki tabuları yıkıyor. Ceviz Ağacı’nın birbirinden şık görünümlü ve lezzetli sevgili doğum günü pastalarında fiyatların uygun olmasının yanı sıra, fiyatlardaki değişkenlik de pastanın işçiliği ve kişi sayısına göre değişiyor. 

Pastaların Boyutları ve Çeşitleri Nelerdir?

Ceviz Ağacı'nda sıklıkla karşılaştığımız ve en çok zorlanılan seçimlerin başında eşe pasta modeli seçmek ve sevgiliye doğum günü pastası seçmek geliyor. Eşe pasta modeli seçerken zorlanan insanlardan iseniz, bu konuda Ceviz Ağacı size yardımcı oluyor! Seçiminin zor olduğu düşünülen erkek sevgiliye doğum günü pastası modeli seçerken bile zorlanmamanız için Ceviz Ağacı’nın internet sitesinde kategoriler bulunuyor. Hatta bizden küçük bir öneri; erkek sevgiliye pasta seçerken taraftar pastalarına göz atabilirsiniz.

Pasta Siparişini Nasıl Verebilirim?

Eşinizin veya sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz organizasyonu yaparken biraz stres yaşamaya başladınız. Ama bunları unutup geriye yaslanabilir ve cevizagaci.com 'u açarak tamamen online bir şekilde tamamlayabileceğiniz pasta siparişinizin keyfini çıkarabilirsiniz! Yapmanız gereken şey, eşinizin doğum günü yaklaşırken Ceviz Ağacı’nın doğum günü pastası seçeneklerinden içinize sinen modeli seçerek, sistemin sizi yönlendirmesine izin vermek. Sipariş verirken zorlanacağınız tek kısım sevgiliye doğum günü pastası seçmek olacak! Siparişiniz tamamlandıktan sonra bu günü özelleştirmek  ve unutulmaz hale getirmek, profesyonel ekibimiz ellerinden çıkan tasarım pastanızın da güzelliği ile çok daha kolay bir hale gelecek.


Kampanyalardan haber ol!