Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Cupcake

 Çocuklarınızın en sevdiği çizgi film karakterleri Doğum Günü Pastası tercihlerine göre şimdi de Cupcake olarak sizlerle buluştu. Pastanıza uygun Cupcake modelini hemen seçip, sipariş verebilirsiniz.

Toplam 1 üründen 1 - 1 gösteriliyor.

Sevdiklerinizin doğum günlerinde ya da diğer özel günlerinde onları büyük pastalar yerine mini cupcake çeşitleri ile mutlu etmek ister misiniz? Yanıtınız evet ise, o zaman sizi miniklerin en sevdiği kahramanların figürlerinden oluşan cupcake pasta çeşitleri ile baş başa bırakıyoruz. 

Hem kızların hem de erkeklerin en sevdiği kahramanların figürlerinden oluşan cup cake modelleri ile minikler havalara uçacak! Angry Birds, Sünger Bob, Şimşek McQueen, Mickey Mouse, Minnion, Spiderman, Batman, Karlar Ülkesi’nden Elsa ile Anna, Pokemon, Ayı Yogi, Ironman gibi hem klasikleşmiş hem de en popüler karakterlerin cup cake modelleri sayesinde çocukların günü çok güzel geçecek. Cupcake pastalar sayesinde sadece doğum günü sahibi değil, bütün çocuklar kendilerini özel hissedecek. 

Siz de cupcake pasta çeşitleri ile çocuklarınızın anılarına bir yenisi eklemek istiyorsanız, cup cake fiyatları ve çok daha fazlası ile ilgili bilgilere sayfalarımız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!