SEPETE GİT
Sevdiklerinizin doğum günlerini rakamlı pastalar ile kutlamaya ne dersiniz? Özellikle minikler için hazırlanmış olan rakamlı pastalar hem görsel açıdan hem de lezzet açısından herkesi kendine hayran bırakıyor. Rakamlı pasta çeşitleri birçok farklı görselden ilham alınarak hazırlanıyor.

Dilediğiniz figürlerle süslenmiş olan rakamlı pasta modelleri her yaşa uygun olarak tasarlanabiliyor. Bir yaşındaki çocuğunuz için 1 rakamlı pastalar, iki yaşındaki çocuğunuz için 2 rakamlı pastalar, üç yaşındaki çocuğunuz için 3 rakamlı pastalar ve çok daha fazlası Cevizagaci.com tarafından sizler için özel olarak hazırlanıyor. Sevimli Kahramanlar, Aslan Kral, Batman, Karlar Ülkesi, Spiderman gibi birçok farklı karakterin figürleri rakamlı pastalar ile canlanıyor. 
Siz de çocuklarınıza rakamlı pastalar ile unutulmaz bir doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Rakamlı pasta fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgiyi Cevizagaci.com aracılığı ile öğrenebilir, dilediğiniz pastanın siparişini hemen verebilirsiniz.Ayrıca bir diğer popüler kategori olan doğum günü pastası çeşitlerine göz atmanızı ısrarla öneririz.