Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Rakamlı Pastalar

Tarih, ay, yıl ve önemli günleri belirtmek için kullanılan rakamlar, hayatımızın hemen hemen her alanında yer alır. Rakam içeren bir doğum günü pastası şüphesiz hediye ettiğiniz kişiyi çok sevindirecektir. Rakamlı pastalar özel görünümü kadar lezzetiyle de ön plana çıkmaktadır. Ceviz Ağacı aracılığıyla rakamlı pasta modellerinden istediğiniz bir tanesini sipariş verebilirsiniz. İster doğum günlerinde, isterseniz herhangi bir özel günde bu pastalar sizi ve yakınlarınızı çok mutlu edecek. Rakamlı pastanın üzerine yazı yazdırabilir ya da farklı figürler yaptırabilirsiniz. Sayılardan oluşan çeşitli doğum günü pastası siparişi de verebilirsiniz. Rakamlar tek, çift ve farklı basamaklardan oluşabilir. Yapmanız gereken sadece nasıl bir rakamlı pasta istediğinizi bize iletmek olacaktır.

Toplam 6 üründen 1 - 6 gösteriliyor.

Doğum günlerinde yaşa göre hazırlanan rakamlı pastalar en çok tercih edilen pastalar arasındadır. Rakamlı pasta siparişlerinde yaşa uygun olarak tasarlanan bu ürünler görünümü ve lezzetiyle dikkat çekiyor. Rakam şekillerinden oluşan ve renkli bir tasarıya sahip olan bu pastaları hediye ettiğiniz kişiler çok beğenecek. Çocuğunuzun ilk yaşına bastığı bir gün için neşeli 1 yaş pastası satın alabilirsiniz. Kocaman 1 rakamı şeklinde tasarlanan bu pastaya isim yazdırabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli masal, dizi ve film karakterlerinin figürlerini bu pastaya ekletebilirsiniz. Şeker hamurundan yapılan bu pastalarda farklı renk tonları kullanılır. Dilerseniz sade bir görünüme sahip tek renkli rakam pastası siparişi de verebilirsiniz. 1 yaş pastası, 5 yaş pastası gibi farklı alternatiflere yer verebilir ve rakamdan oluşan bu pastaları kolayca kapınızda teslim alabilirsiniz. Eğer yetişkin biri için doğum günü pastası siparişi vermek istiyorsanız çift hanelerden oluşan bir rakamlı pasta siparişi de verebilirsiniz. Örneğin 23 rakamlı pasta, ya da 45 rakamlı pasta gibi farklı rakamları bize iletebilir ve bu doğrultuda bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Özel bir pasta için uğurlu sayınızı göz önünde bulundurarak bir yaş pasta hazırlatabilirsiniz. Doğum gününüzde ya da özel bir kutlamada bu pastaları sipariş verebilir ve belirttiğiniz tarihte pastanızı teslim alabilirsiniz. Rakamlı pasta fiyatları ürünün büyüklüğüne göre belirlenir. Fiyatlara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşınıza ya da çevrenizdeki birine rakamlı pasta satın alırken, kaç yaşına girdiklerini önceden öğrenebilir ve onlara rakamlı pastalarla bir sürpriz yapabilirsiniz. Yakınınızın kaç yaşına girdiğini pasta ile belirtmek onu sevindirecektir. Süper Kahramanlar’ın figürlerinden oluşan rakamlı pastalara oldukça ilgi gösteriliyor. Küçük bir yakınınıza doğum günü pastası satın almak istiyorsanız birbirinden eğlenceli çizgi karakterlerin yer aldığı bir rakamlı pasta siparişi verebilirsiniz. Bu konuda hediye edeceğiniz kişinin hangi çizgi film karakterlerini sevdiğini bilmeniz yeterli olacaktır. Rüyada rakamlı pasta gördüyseniz eğer, bu durum yaklaşan bir doğum gününe işaret ediyor olabilir. Siz de şimdi Ceviz Ağacı’ndan rakamlı pasta siparişinizi oluşturabilir ve kapıda ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Rakamlı pastalar arasında yer alan Süper Kahramanlar doğum günü pastası ile en çok izlenen çizgi karakterler tek bir pastada buluşuyor! Superman, Batman ve Spider Man gibi dünyaca ünlü çizgi kahramanlar tek bir rakam üzerinde tasarlanıp sizlere sunuluyor. Akıllarda kalacak bir doğum günü partisi için rakamlı pasta modellerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı konseptlerde yer alan rakam pastalarının üzerine istediğiniz süslemeleri görebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz herhangi bir manzara, ya da doğa fotoğrafını bu pastalara baskı olarak ekletebilirsiniz. Pastalardaki detayları bize iletebilir ve görmek istediğiniz tasarıma katkıda bulunabilirsiniz. Görüntüsü olduğu kadar lezzetiyle de damak çatlatan rakamlı doğum günü pastaları istediğiniz gibi dilimleyerek servis edebilirsiniz. İlk yaş gününe özel olarak çocuğunuz için 1 rakamlı yaş pasta siparişi verebilirsiniz. İster siyah, ister beyaz ya da farklı renklerde rakamlı pasta siparişlerinizi kolayca oluşturabilir ve içerisinde olmasını istediğiniz malzemeleri belirleyebilirsiniz. Malzemeleri internet sitemizden kendiniz seçebilir ve ya içinde olmasını istediğiniz ürünü belirtebilirsiniz. Muzlu çikolatalı, fıstık çikolatalı, krokan çikolatalı gibi bir çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Dilerseniz şimdi siz de internet sitemize girip rakamlı pasta modellerimizi inceleyebilir ve farklı bir konsept için fikir edinebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde belirlediğiniz herhangi bir isim yazdırabilir ve ya görmek istediğiniz şeker hamurundan yapılan figürü ekletebilirsiniz. Rakam pasta fiyatları ürünün boyutu ile değişiklik gösterebilir. Kendi isteğinize göre farklı ebatlardaki yaş pasta modelleri sizleri bekliyor. Televizyon ekranlarında yer alan ve tüm ülkelerde hayranları bulunan Winnie The Pooh dizisinden yola çıkılarak tasarlanan rakamlı pastayı çok beğeneceksiniz. Bu sevimli doğum günü pastasını ister kendi çocuğunuz, ister yeğeniniz, isterseniz akrabanız için satın alabilirsiniz. Winnie The Pooh dizisinini sevimli karakterlerinini bulunduğu bu doğum günü pastasını hemen sipariş verebilir ve belirttiğiniz tarihte kolayca kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Otomobillere ilgi duyan bir çocuğunuz varsa, onun için harika bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Çocuğunuz kaç yaşına girdiyse o rakama göre hazırlanan bir pastanın üzerinde minik yarış arabalarının yer aldığı rakamlı pasta modelleri sizleri bekliyor. Sürpriz bir doğum günü pastası satın almak istiyorsanız eğer rakamlı pastaları keşfedebilirsiniz. Rakam figürlerini normal yaş pastaların üzerine de yaptırabilirsiniz. Onlarca çeşit arasından seçeceğiniz herhangi bir pastanın üzerine yazdıracağınız rakamlarla farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Rakamlı pastaların yanına doğum günlerinde misafirlerinize ikram edeceğiniz cupcakeler, atıştırmalık çikolatalar ya da paket ürünlerini de satın alabilirsiniz. Böylelikle harika bir doğum günü düzenleyebilir ve bu pastaları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde ister banka kartını kullanabilir, isterseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz. İstanbul’un her semtine bu pastalardan sipariş verebilirsiniz. Pasta siparişi kategorisinde doğum günü pastaları, söz nişan pastaları, resimli pastalar gibi bir çok seçenek mevcuttur. İnternet sitemizi ziyaret ederek bu pastaları ileri tarihli sipariş olarak oluşturabilirsiniz. Fıstıklı, krokanlı, çikolatalı gibi bir çok farklı malzemelerden pastanızın içeriğinin oluşmasını belirtebilir ve bu doğrultuda sipariş verebilirsiniz. Rakamlı pasta fiyatlarını Ceviz Ağacı’nın internet sitesinden öğrenebilir ya da WhatsApp iletişim hattından fiyatlarla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bir çok pasta modellerini internet sitemizde bulabileceğiniz gibi kendi konsept ve önerilerinizi bize aktarabilirsiniz. Bu ürünlerin yanına çiftlik kahvelerimizden bir sepet yapabilir ve pastanızın yanında misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Rakamlı pastaları isterseniz çayın yanında isterseniz kahvenin yanında sunabilirsiniz. Eğer kutlamak istediğiniz doğum günü sıcak bir yaz gününe denk geliyorsa, soğuk bir limonata ile de pastanızı servis edebilirsiniz. Tamamen kendinize ait bir konsept ile doğum günü pastası siparişi verebilir ve oluşturduğunuz tasarımı bizimle paylaşıp kendi isteğinize göre pasta hazırlatabilirsiniz. Pastanızın renklerini belirleyebilir ve üzerine yazılmasını istediğiniz kelime ya da cümleyi belirtebilirsiniz. Adet ile satın alabildiğiniz cupcakeleri taraftar pastalarınızla birlikte ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda tatlı ve tuzlu pasta çeşitlerimizden karışık bir sepet oluşturabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Koyu bir futbol taraftarı olan yakınınıza belki de en güzel doğum günü hediye sürpriz bir taraftar pastası olacaktır. Bunun için yapmanız gereken çok basit! Ceviz Ağacı’na ileteceğiniz herhangi bir taraftar pasta modelini satın alarak sürprizinizi tamamlayabilirsiniz. Rakamlı pasta modellerini dilerseniz banka havalesi ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!