Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Bebek Çikolatası Nasıl Hazırlanır

Yeni doğan bebeğinize, baby shower partinize, sevgiliye, nişana-düğüne, yıldönümlerine, yeni işe… Tüm mutlu anlarınıza şıklık ve lezzet katmak için… Fark yaratan Limidet Edition sunumlarımız, süslemelerimizin yanısıra, çocuklarımıza rahatlıkla yedirebileceğimiz, sağlıklı, özel imalat çikolatalarımız, yalnızca bir tık ötede.

Çikolata imalatında glikoz yerine bal, maliyeti düşürecek farklı bitkisel yağlar yerine de yüzde yüz kakao yağı kullanıyoruz. Özel tasarım sepetler, kişiye özel içerik tercihlerini görmek için, cevizagaci.com ‘u ziyaret edin..

Bebek Çikolatası ve Söz Nişan Çikolatası Üretimi

Bebek Çikolatası ve Söz Nişan Çikolatası. Tüm mutlu anlarınıza şıklık ve lezzet katmak için… Limited Edition Bebek çikolataları, Yeni doğan bebeğinize, baby shower partinize, sevgiliye, nişana-düğüne, yıldönümlerine, yeni işe, hediye çikolata. Tüm mutlu anlarınıza şıklık ve lezzet katmak için…

Fark yaratan sunumlarımız, süslemelerimizin yanısıra, çocuklarımıza rahatlıkla yedirebileceğimiz, sağlıklı, özel imalat çikolatalarımız, yalnızca bir tık ötede.

Limited Editon Bebek Çikolatası ve Söz Nişan Çikolatası

Bebek Çikolatası ve Baby Shower Çikolataları.
www.cevizagaci.com/bebek-cikolatasi
Bebek Çikolatası kategorisinde yer alan bütün ürünler Cevizağacı Limited Edition tasarımı olup siz özel müşterilerimize sunulmaktadır. Bebek doğumları, baby shower ve hastane ziyaretleri için tasarlanmış özel çikolatalardır.En güzel Bebek Çikolatası sizlerin olabilir..

Unutmayın! Ceviz Ağacı Çikolata her zaman sizlere hitap eden sunumları ve lezzeti ile ailenizin bir parçası olmaya devam edecek.

Kampanyalardan haber ol!