Tüm ürünlerde İstanbul içi teslimat! Anadolu Yakasına aynı gün teslimat!

Yaş Pastalar

Çilekli, frambuazlı, çikolatalı, oreolu, fındıklı, muzlu gibi birçok farklı lezzetle harmanlanmış olan en güzel yaş pastalar sizlerle buluşmayı bekliyor.

Toplam 0 üründen 1 - 0 gösteriliyor.

Listelenecek ürün yok

Hayatta her şey planlı bir şekilde gitmeyebilir. Eğer özel anlarınız için önceden pasta siparişi vermeyi unuttuysanız, hiç dert değil. Son anda vereceğiniz hazır pasta siparişleriyle hayatınızdaki insanları mutlu edebilirsiniz. Evinize misafir geldiğinde, arkadaşlarınızın doğum günü kutlamalarında ya da sevdiklerinize minik bir sürpriz yapmak istediğinizde hazır pasta çeşitleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. 

Damak tadınıza ve zevkinize göre bir seçimde bulunabileceğiniz hazır pastalar anlık kutlamalar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Özel anlarda, kokteyllerde, açılışlarda, önceden planlanmamış doğum günlerinde ya da çat kapı gelen misafirlerinize çıkaracağınız ikramlarda hazır pastaların eşsiz lezzetinden yararlanabilirsiniz.  Zengin bir çeşitliliğe sahip olan Yaş pasta modelleri ile bütün özel anlarınızı tatlandırabilirsiniz. Yaş pasta fiyatları hakkında detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına tek tıkla ulaşabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Kampanyalardan haber ol!